Voucher upominkowy

Nie masz pomysłu na prezent ?  Kup voucher upominkowy na zakup okularów w Zakładach Optycznych Kasprzak.

Nie masz pomysłu na prezent ? Chcesz zrobić wyjątkową niespodziankę ?

Na specjalne Okazje: Imieniny, Urodziny, Dzień Kobiet, zbliżające się Święta proponujemy Państwu obdarowanie Waszych Najbliższych wyjątkowym prezentem … podaruj Swoim bliskim Voucher upominkowy na okulary.

Voucher upominkowy

W modzie z ostatnich lat najpopularniejsze są Bony / Vouchery Podarunkowe. Prezent, jakim jest bon upominkowy, powinien nam się przydać w życiu codziennym. Pewien zaoszczędzić nam czas i być praktyczny.

Dlatego postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw i zaopatrzyć nasze salony w bony upominkowe na dowolną kwotę. Okulary to bardzo dobry pomysł na prezent. Jednak powiedzmy sobie szczerze – nikt z Nas nie wybierze oprawek za kogoś. Każdemu z nas pasuje i podoba się coś innego.

Jeżeli widzisz, że ktoś z Twojej rodziny męczy się w swoich aktualnych okularach i narzeka, to możesz mu zrobić fantastyczny prezent, jakim jest wizyta w naszych gabinetach okulistycznych.

Gwarantujemy, że z takiego prezentu każdy będzie zadowolony. Przecież dobra para okularów to świetny prezent wspomagający lepsze samopoczucie członków naszej rodziny.

Zapraszamy więc do Zakładów Optycznych Kasprzak, by zakupić te wspaniałe prezenty jakim jest Voucher upominkowy już dzisiaj!

 

REGULAMIN

1. Voucher upominkowy może być na okulary korekcyjne lub okulary przeciwsłoneczne.

2. Wartość vouchera określa klient, może to być dowolna kwota.

3. Jeśli klient wybierze okulary o niższej wartości niż wartość vochera , nie jest wydawana reszta.

4. Jeśli klient wybierze okulary o wartości wyższej niż wartość vochera, dopłaca resztę sumy.

Zapraszamy serdecznie.

Voucher upominkowy

Voucher upominkowy