Aktualności

Artur Żmijewski w Kasprzak Optyk

W sobotę 9 marca 2024 roku, gdy nasz salon w Bytomiu odwiedził wyjątkowy gość - Artur Żmijewski - aktor, reżyser i ambasador soczewek progresywnych Apollo marki American Lens Polska. (więcej…)

Okulary do monitora

Okulary do monitora

Korzystasz na co dzień z laptopa, tabletu, smartfona i innych urządzeń ekranowych ? Okulary do monitora z innowacyjną soczewką BLUE420 ochronią Twoje oczy. Z pewnością zauważyłeś u siebie : - zaczerwienienie, - podrażnienie - pieczenie,…

Okulary progresywne

Okulary dla osób 40+

Okulary dla osób 40+ to okulary z soczewkami progresywnymi. Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień muszą używać dwóch oddzielnych par okularów : do chodzenia oraz do czytania. (więcej…)

Badanie wzroku

Badanie wzroku

Przy zakupie kompletnych okularów zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku pod kątem okularów wykonywane przez optyka refrakcjonistę. (więcej…)

Naprawa i serwis okularów

Dlaczego należy kupować okulary tylko u optyka ?

Kierowanie się niższą ceną, może nie wyjść naszym oczom na zdrowie. Dlaczego jest to takie ważne ? (więcej…)

Okulary zerówki

Okulary zerówki

Dobre okulary zerówki z antyrefleksem kupisz jedynie w salonie optycznym. To gwarancja dobrej ochrony oczu. (więcej…)

Jak dobrać oprawki ?

Jak dobrać oprawki ?

Jak dobrać oprawki i na co zwrócić uwagę ? Wybór odpowiednich oprawek okularowych może przysporzyć nie lada trudności. (więcej…)

Jak czyścić okulary ?

Jak czyścić okulary ?

Jak czyścić, używać oraz przechowywać okulary aby służyły jak najdłużej ? Prezentujemy kilka porad o charakterze edukacyjnym. (więcej…)

Okulary dla dzieci

Okulary dla dzieci

Wrzesień jako miesiąc powrotu do szkoły, sprzyja wizytom rodziców w salonach optycznych w poszukiwaniu nowych okularów dla dzieci. (więcej…)