Soczewki fotochromowe Transitions

Soczewki Transitions® Signature™ zapewniają maksymalną przejrzystość w pomieszczeniach i komfortową ochronę przed światłem na zewnątrz.

Ważną zaletą soczewek fotochromowych Transitions jest stabilne oraz szybkie i jednolite zabarwienie na całej powierzchni, niezależnie od grubości soczewki. Blokują w 100% szkodliwe promieniowanie UV-A i UV-B zarówno gdy są przejrzyste, jak i zabarwione.  Soczewki Transitions zapewniają ochronę UV 400.

W słońcu, pod wpływem promieniowania UV ciemnieją w ciągu zaledwie 30 sekund, po powrocie do pomieszczenia rozjaśniają się w ciągu zaledwie kilku minut.

Jedyne soczewki fotochromowe, które w stanie całkowitego rozjaśnienia są niemal tak przezroczyste jak soczewki bezbarwne, a w stanie całkowitej aktywacji ciemne jak soczewki przeciwsłoneczne. Mogą być z powodzeniem stosowane jako soczewki przeciwsłoneczne zarówno w gorące dni lata, jak i w mroźne zimowe dni.

Soczewki Transitions są oferowane osobom nie wymagającym korekcji wzroku, krótkowidzom, dalekowidzom i prezbiopiom. Są idealne nawet dla posiadających dużą wadę wzroku, gdyż mogą być wykonane z materiału wysoko indeksowego, pozwalającego na zmniejszenie grubości i ciężaru soczewek okularowych.

Komplet soczewek progresywnych JZO Transitions Signature do nabycia w Zakładach Optycznych Kasprzak w promocyjnej cenie. Przyjdź i zapytaj optyka.