Soczewki dla kierowców EyeDrive

Soczewki dla kierowców EyeDrive

Soczewki EveDrive zapewniają ostrość widzenia w dzień, a zwłaszcza w warunkach jazdy nocnej dlatego są idealnym rozwiązaniem dla kierowców.

Soczewki wykonane zostały w innowacyjnej technologii Reflect Control łączącej specjalną konstrukcję soczewki z unikalną powłoką antyrefleksyjną.

W jaki sposób działają soczewki dla kierowców EyeDrive ?

  • W ciągu dnia redukują drażniące wzrok zbyt jasne światło zwiększając kontrast widzenia.
  • W nocy działają dwa razy lepiej zmniejszając odblaski do 90% w porównaniu z soczewkami bez powłok antyrefleksyjnych (dla soczewek w indeksie 1.60) oraz do 57% w porównaniu do soczewek ze standardowym antyrefleksem.
  • Źródła światła oraz obiekty odbijające światło zachowują wyraźne kontury – poziom olśnienia jest wyraźnie zmniejszony, a widziane obrazy są ostre.

Powłoka EyeDrive oferuje najlepsze z możliwych dodatkowe właściwości – jest odporna na zarysowania, ma właściwości oleofobowe, hydrofobowe i antyelektrostatyczne. Jej powierzchnia zabezpieczona jest warstwą antypoślizgową.

 

Oślepiające słońce za dnia …

Soczewki EyeDrive dostępne są również w wersji fotochromowej Transitions XTRActive, zaciemniają się do 50% za szybą samochodu, co oznacza, że w słoneczny dzień zapewnią komfort jazdy każdemu kierowcy.

Na zewnątrz w zależności od ilości światła słonecznego, mogą  zabarwić się aż do poziomu soczewek przeciwsłonecznych.

Soczewki EyeDrive Transitions XTRActive łączą w sobie optymalną ochronę przed olśnieniem w nocy oraz komfortową ochronę przed słońcem w ciągu dnia.

Soczewki dla kierowców

Producentem soczewek EyeDrive jest JZO.