Okulary w godzinę

Okulary w godzinę czyli zamów i odbierz swoje okulary jeszcze tego samego dnia.


Nasze Salony wyposażone są w warsztaty optyczne, dzięki czemu wykonujemy wszystkie rodzaje okularów na miejscu. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym zapleczem technologicznym gwarantuje niezwykłą staranność, precyzję i estetykę zleconych prac.


Montaż soczewek okularowych do Twojej ulubionej lub nowo wybranej oprawki wykonamy nawet w 1 godzinę (szczegóły u Personelu) !

Zamówienia złożone w naszych salonach Kasprzak Optyk realizujemy praktycznie z dnia na dzień, a nawet tego samego dnia ! Może się jednak zdarzyć, że Twoja korekcja, bądź zamówione przez Ciebie szkła okularowe będą wymagały kilkudniowej realizacji (czas realizacji zleceń zależy m.in. od rodzaju wybranych soczewek okularowych oraz wartości korekcji zapisanych na recepcie). Oczywiście szczegóły odbioru omawiamy z Tobą na miejscu.

Nie tylko okulary wykonujemy ekspresowo ! Większość drobnych napraw, serwis Waszych okularów oraz ich dopasowanie również odbywa się na miejscu!


Okulary w godzinę

Ekspresowe zamówienia okularów jednoogniskowych (do chodzenia, do czytania) realizujemy dla zakresu mocy +/- 4 dioptrie, jeśli posiadamy soczewki na stanie.

Oferta obwiązuje wyłącznie pod wskazanymi adresami :

  • Bytom
    – ul. Dworcowa 18tel. (32)  282 – 72 – 04
  • Tarnowskie Góry
    – ul. Piłsudskiego 5, tel. (32)  285 – 29 – 76

Bez dodatkowych opłat

To jest niestandardowa usługa, którą realizujemy dla komfortu i zadowolenia naszych klientów NIEODPŁATNIE.


Śledź nas na facebooku oraz IG: kasprzak.optyk