Artur Żmijewski w Kasprzak Optyk

W sobotę 9 marca 2024 roku, gdy nasz salon w Bytomiu odwiedził wyjątkowy gość – Artur Żmijewski – aktor, reżyser i ambasador soczewek progresywnych Apollo marki American Lens Polska.

W trakcie swojej wizyty Artur Żmijewski opowiedział o swoich doświadczeniach z okularami progresywnymi oraz o tym, jak wygodnym rozwiązaniem w codziennym życiu jest korzystanie z okularów progresywnych. Mogliśmy też dowiedzieć się co nie co o tym, jak wygląda praca na planie filmowym i serialowym, a wszystkie Panie dostały słodki upominek ???? od naszego gościa z okazji Dnia Kobiet.
Nasza niezawodna Ania tego dnia została osobistą stylistką opraw Artura Żmijewskiego. Zdradzimy Wam, że wybór padł na kolorowe oprawy z tworzywa z nowej kolekcji marki Mertz Eyewear, które będą idealne na nadchodzące lato. Jeśli chcecie aby i Wam oprawy dobrała Ania, zapraszamy do salonu w Tarnowskich Górach ????.
Serdecznie dziękujemy za obecność Arturowi Żmijewskiemu w Kasprzak Optyk w Bytomiu. Mamy nadzieję, że zafascynuje się teraz miastem Tarnowskie Góry, a następny film powstanie właśnie w Tarnowskich Górach, gdzie również odwiedzi nasz salon Kasprzak Optyk.

Podziękowania

Dla całego zespołu American Lens, bez pomocy którego event z udziałem Artura Żmijewskiego, nie był by możliwy. Szczególnie dziękujemy naszemu przedstawicielowi Wojtkowi, który wspierał nas i pomagał do samego końca.

Dla naszej Marty, która na co dzień bada w Tarnowskich Górach, a okazjonalne pełni rolę naszej firmowej fotograf jako Marta Malik Fotografia. To właśnie Marta robi te niesamowite zdjęcia opraw, które widzicie na co dzień w naszych social mediach.

Przede wszystkim dla naszych wspaniałych gości, dla których przygotowaliśmy to wyjątkowe spotkanie w Bytomiu i mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście ????.

Zapraszamy wszystkich po progresywne soczewki okularowe Apollo marki American Lens, które dostępne są w naszych salonach w Bytomiu i Tarnowskich Górach z rabatem. Jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczenia w salonach Kasprzak Optyk.

 

 

Piosenka: LiQWYD- Night Out
Licencja: Creative Commons (CC BY 3.0) https://creativecommons.org/licenses/by/3.0
Muzyka zasilana przez BreakingCopyright: https://breakingcopyright.com